Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Bierzmowanie 19.05.2012r.

Sakrament Bierzmowania

Bierzmowanie w Parafii Chrystusa Króla w Goczałkowie odbyło się 19.05.2012r. Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej udzielił J.E. Ks. Bp Ignacy Dec – Ordynariusz Diecezji Świdnickiej. Dar Ducha Świętego przyjęło 50 osób, które zostały przygotowane do Bierzmowania przez Ks. mgra Krzysztofa Zielińskiego, Proboszcza parafii i p. katechetkę mgr Ewę Miałkowską.

 

 

Lista Bierzmowanych

 

Lp.

Nazwisko i imię

Imię z

Bierzmowania

Świadek

1

Badyna Bartosz

Mikołaj

Dorian Przytocki

2

Banaszczyk Patryk

Tomasz

Kamil Banaszczyk

3

Bodniewicz Paulina

Blanka

Joanna Kołodziej

4

Byczek Dawid

Łukasz

Krzysztof Byczek

5

Byczek Ilona

Kamila

Karolina Byczek

6

Czaplińska Magdalena

Natalia

Iwona Sypniewska

7

Daszek Mateusz

Andrzej

Jarosław Wilczak

8

Dudyk Aleksandra

Rita

Magdalena Jędrzejewska

9

Franiak Adrianna

Julia

Justyna Franiak

10

Grondowski Damian

Marcin

Krzysztof Grondowski

11

Hawro Magdalena

Łucja

Ewa Ślemp

12

Horodyłowska Oliwia

Klara

Ewa Otembrajt-Żyła

13

Jarocka Angelika

Paula

Agnieszka Wiraszka

14

Jędrzejewski Michał

Maksymilian

Jarosław Malicki

15

Kardynał Daniel

Piotr

Tomasz Kardynał

16

Kasperkiewicz Emil

Krzysztof

Paweł Szewczyk

17

Kępczyński Bartosz

Dawid

Robert Kępczyński

18

Kołnierzak Dariusz

Łukasz

Mariusz Rogal

19

Kozioł Robert

Piotr

Feliks Rodziński

20

Kubicki Karol

Wawrzyniec

Patryk Ciarkowski

21

Lipiński Dominik

Dawid

Dawid Giezat

22

Marciniak Marcelina

Anastazja

Urszula Marciniak

23

Michałowska Klaudia

Faustyna

Katarzyna Rostkowska

24

Mironiuk Anna

Aniela

Marzena Mironiuk

25

Panok Aleksandra

Joanna

Małgorzata Kopeć

26

Panok Wiktoria

Magdalena

Marcelina Panok

27

Płaza Adrianna

Julia

Kornelia Kępczyńska

28

Płaza Kamil

Norbert

Piotr Płaza

29

Przytocki Jakub

Krzysztof

Dariusz Przytocki

30

Przytocki Wiktor

Marcin

Grzegorz Wilczak

31

Riss Karol

Piotr

Rafał Iwanicki

32

Rogowicz Karol

Piotr

Józef Rogowicz

33

Roślicki Jan

Grzegorz

Leszek Roślicki

34

Sapieja Karol

Andrzej

Jerzy Sapieja

35

Sobieraj Żaneta

Julia

Krystyna Sobieraj

36

Staszczyk Angelika

Weronika

Honorata Staszczyk

37

Stępień Mateusz

Krzysztof

Michał Trestka

38

Stosik Dagmara

Julia

Ewelina Cwynar

39

Ślipko Dominika

Rita

Karolina Smyk

40

Świędrych Sylwia

Weronika

Agnieszka Świędrych

41

Taracińska Iwona

Anna

Agnieszka Polikowska

42

Treter Daniel

Krzysztof

Sylwester Treter

43

Tulej Katarzyna

Antonina

Wioletta Warych

44

Wawoczna Dominika

Łucja

Dagmara Kopeć

45

Witka Karolina

Julia

Monika Witka

46

Witka Martyna

Antonina

Anna Berestecka

47

Wróbel Oliwia

Laura

Iwona Wróbel

48

Zym Adrian

Krzysztof

Władysław Zym

49

Zym Patryk

Marcin

Krzysztof Zym

50

Żołądek Daria

Agnieszka

Marzena Weroda

18 maja 2012