Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedziele Wielkanocną


 

 

 

1.W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

 

2.Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej organizuje Dzień Skupienia o charakterze powołaniowym dla młodzieży męskiej szkół gimnazjalnych. Dzień Skupienia odbędzie się w sobotę przed IV Niedzielą Wielkanocną – Dobrego Pasterza, tj. 16 kwietnia w parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Strzegomiu. Zapisy u p. Ewy Miałkowskiej.

 

3.W tym tygodniu Komitet Remontu Kościoła dokonana drugiej zbiórki pieniężnej wśród Parafian z przeznaczeniem na remont kościoła. Natomiast w najbliższą niedzielę składamy ofiary w kopertach z imieniem i nazwiskiem na bieżące potrzeby Kościoła.

 

4.Serdecznie dziękuję Magdalenie i Radosławowi Czaplińskim, Joannie Klasie i kościelnemu za udzieloną pomoc p. katechetce w demontażu Bożego Grobu. Bóg zapłać.

 

5.Składam podziękowanie młodzieży gimnazjalnej za reprezentowanie naszego gimnazjum w Diecezjalnym Konkursie Misyjnym o bł. Zbigniewie Strzałkowskim i bł. Michale Tomaszku. Szkołę reprezentowali: Radosław Czapliński, Kornelia Herbik i Joanna Klasa, która zdobyła nagrodę wyróżnienia. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów w konkursach religijnych.

 

6.Zakład Pogrzebowy "Kalia" przypomina o obowiązku segregacji śmieci i prosi, aby do pojemników z napisem "plastik" nie wrzucać wkładów po zniczach, Wkłady należy wrzucać do pojeminków z napisem "wkłady po zniczach", ponieważ zawierają one resztki wosku i muszą być składowane w osobnych pojemnikach.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu zapraszam następujące rodziny:

 

1.Franiak Justyna

2.Sobieraj Krystyna

3.Świątek Mariusz

4.Białous Helena

5.Kozioł Danuta

Na kwiaty:

        Klasa Stefan

 

8.Wszystkim Parafianom życzę błogosławionego tygodnia.

 

10 kwietnia 2016
Ilość wyświetleń: