Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu

 

1.W tym tygodniu Roraty w czwartek, piątek i w sobotę. W sobotę po Mszy św. o godz. 09.00 przełamiemy się opłatkiem i złożymy sobie życzenia świąteczne. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian.

 

2.Po Mszy św. można jeszcze nabyć opłatki wigilijne oraz zakupić stroiki świąteczne w cenie 27 zł. Serdecznie zachęcam do nabycia stroików, które mogą zarówno ozdobić stół wigilijny, jak i można postawić je na grobach najbliższych.

 

3.Serdecznie dziękuję p. Janowi Sulikowskiemu za transport choinek,  p. Stanisławowi Wilczakowi i p. kościelnemu za oprawienie choinek, a p. Jadwidze Buszcie za zakup 6 kompletów światełek na choinki. Bóg zapłać.

 

4.Firma Pogrzebowa Kalia przypomina Parafianom o segregacji śmieci do pojemników na naszych cmentarzach. Po świętach Bożego Narodzenia pompa dostarczająca wodę na cmentarzu będzie nieczynna.

 

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu zwiększona ilość osób ze względu na porządki po opalaniu i czyszczeniu chóru i organów. Proszę o dokładne wymycie stacji Drogi Krzyżowej, kinkietów bocznych, chóru, wytrzepanie tapicerki z ławek – Do porządków w czwartek zapraszam następujące rodziny:

 

1.Polinkiewicz Ewa

2.Styczeń Grzegorz

3.Hasiak Aneta

4.Radom Grzegorz

5.Radom Alicja

6.Cechowska Anna

7.Stach Katarzyna

8.Leszczyk Anna

9.Lisowska Dorota

10.Dymitrarz Magdalena

 

      Na kwiaty: Tabin Stanisława

            Ślipko Helena

            Lisowska Maria

 

6.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na nadchodzący tydzień.

 

18 grudnia 2016
Ilość wyświetleń: