Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

1.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które będą trwały do wtorku włącznie. We wrotek odbędzie się spowiedź wielkopostna. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Marek Jodko, proboszcz  z Piekar. Taca zbierana podczas rekolekcji przeznaczona zostanie na poczęstunek dla spowiedników i wynagrodzenie dla ks. rekolekcjonisty.

 

2.Nabożeństwa Wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30, a Gorzkie żale w niedzielę o godz. 15.00 z kazaniem pasyjnym. Za uczestnictwo w Drodze Krzyżowej i Gorzkich żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej i odmówienie Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu. Taca z Gorzkich żali przeznaczona zostanie na kwiaty i dekorację Bożego Grobu. Ofiary indywidualne na kwiaty do Bożego Grobu złożyły: p. Włodkowska Teresa – 20zł, p. Oszczypała Hanna 20 zł. Bóg zapłać.

 

3.Ze względu na okres przedświąteczny zbiórka na remont kościoła odbędzie się wyjątkowo w pierwszym tygodniu kwietnia.

 

4.Po każdej Mszy św. w zakrystii można nabyć świece wielkanocne – Paschaliki w cenie 5 zł.

 

5.W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszki kwotę 150 zł z przeznaczeniem na potrzeby misji. Wszystkim Ofiarodawcom składam Bóg zapłać. W najbliższą niedzielę można złożyć do puszki ofiarę tzw. jałmużnę wielkopostną.

 

6.Zapowiedzi przedślubne:

- Artur Stanisław Matusiak, zamieszkały: Goczałków, ul. Strzegomska 51c/1 i Angelika Agnieszka Wika, zamieszkała: Goczałków, ul. Strzegomska 51c/1 – zapowiedź pierwsza.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę następujące rodziny:

 

1.Buszta Jadwiga

2.Zabawa Jolanta

3.Tobijańska Renata

4.Mroczka Andrzej

5.Mroczka Łukasz  

Na kwiaty: Kostyk Piotr

 

8.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na nadchodzący tydzień.

 

26 marca 2017
Ilość wyświetleń: