Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego

 

1.Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego. Ze względu na tradycję kolędy będziemy śpiewać do 02 lutego – Święta Matki Bożej Gromnicznej.

 

2.Trwa wizyta duszpasterska. W tym tygodniu od godz. 15.00, a w sobotę od godz. 10.00 zgodnie z planem, który umieszczony jest w przedsionku kościoła i na stronie parafialnej. Podczas kolędy można zamawiać intencje Mszy św. oraz składać ofiary na organistę, kościelnego, ubezpieczenie i potrzeby Kościoła. Proszę, aby w miarę możliwości rodziny były w komplecie, a na stole były przygotowane: Krzyż, świece, Pismo Święte i zeszyty do religii. Dalszy ciąg kolędy zostanie podany w przyszłą niedzielę.

 

3.Towarzystwo Przyjaciół Seminarium organizuje spotkanie opłatkowe w dn. 21.01.2017r. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian. Zapisy u p. Ewy Miałkowskiej. Natomiast Rada Parafialna organizuje Zabawę Karnawałową dnia 18.02.2017r. od godz. 20.00 w sali wiejskiej w Goczałkowie. Koszt zabawy: 160 zł od pary. Serdecznie zapraszam do udziału w zabawie. Zapisy  u p. Marioli Herbik.

 

4.W tym tygodniu dokonana zostanie zbiórka z przeznaczeniem na remont kościoła.

 

5.W ubiegłą niedzielę zebraliśmy kwotę 100 zł do puszki  z przeznaczeniem na specjalistyczne poradnie życia rodzinnego, które służą bezpłatną pomocą osobom borykającym się z różnego rodzaju problemami małżeńskimi, wychowawczymi i rodzinnymi. Wszystkim Ofiarodawcom składam wielkie Bóg zapłać.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Parkowej za sprzątanie kościoła w minionym okresie. Obecnie dyżur przejmują mieszkańcy Strzegomskiej. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę następujące rodziny:

 

1.Miszkiewicz Katarzyna

2.Cielemęcki Stanisław

3.Pitura Małgorzata

4.Głąb Aneta

 

Na kwiaty:

Kulawczyk Hanna

Hańbicka Agata

Chwała Zbigniew

Bułat Bożena

 

7.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na nadchodzący tydzień.

 

08 stycznia 2017
Ilość wyświetleń: