Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy;

- w środę – Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny, święto;

- w czwartek – św. Justyna, męczennika;

- w sobotę – św. męczenników: Karola Lwangi i Towarzyszy.

 

2.W przyszłą Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i rocznica Pierwszej Komunii Świętej. W tym dniu również przypada X Święto Dziękczynienia i zbiórka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

 

3.Do środy Nabożeństwo Majowe z Nowenną do Ducha Świętego. Od czwartku rozpoczynamy Nabożeństwa Czerwcowe. Litania do Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św., a niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30.

 

4.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się za dzieci z racji Dnia Dziecka. O godz. 16.15 próba dla dzieci, które w niedzielę będą obchodzić rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00. Spowiedź pierwszo-piątkowa oraz dla dzieci rocznicowych, ich rodziców, rodzin i chrzestnych od godz. 16.00. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do Bierzmowania oraz spotkanie dla rodziców dzieci rocznicowych w celu przydzielenia obowiązków w związku z przygotowaniem świątyni na rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa.

 

5.Zapowiedzi przedślubne:

- Paweł Piotr Lesiński, zamieszkały: Strzegom, ul. Świdnicka 14/6 i Partycja Anna Jedynak, zamieszkała: Goczałków, ul. Parkowa 11/3 – zapowiedź trzecia;

 

- Andrzej Jędraszek, zamieszkały: Gościsław 2 i Michalina Rozmus, zamieszkała: Goczałków, ul. Strzegomska 21/6 – zapowiedź pierwsza.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele zapraszam rodziców dzieci rocznicowych.

 

7.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na nadchodzący nowy tydzień.

 

 

28 maja 2017
Ilość wyświetleń: