Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość Najświętszej Trójcy

 

 

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w czwartek – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

 

2.Po Mszy św. strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej, za zgodą Świdnickiej kurii Biskupiej, dokonają zbiórki do puszki na akcję „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”.

 

3.Nabożeństwa Majowe w dni powszednie o godz. 16.30. Natomiast Majówka w Górnym Goczałkowie w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do kultywowania wielowiekowej tradycji śpiewu Litanii Loretańskiej ku czci Najświętszej Maryi Panny.

 

4.W poniedziałek po Mszy św. o godz.17.00 próba dla dziewczynek sypiących kwiaty podczas procesji Bożego Ciała.

 

5.W piątek spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodzin od godz. 16.00, a po Mszy św. próba dla dzieci pierwszej rocznicy Komunii Świętej.

 

6.W związku z projektem ustawy o prawie do narodzin dla każdego dziecka, Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji” organizuje akcję zbierania podpisów. Na listę należy wpisać imię i nazwisko, adres zamieszkania, Pesel             i złożyć podpis. Serdecznie proszę wszystkich wierzących o opowiedzenie się za ochroną życia.

 

7.We wtorek 24.05.2016r. dzieci Pierwszej Komunii udają się z pielgrzymką do Krakowa Łagiewnik. Są jeszcze dwa miejsca wolne miejsca.

 

8.Dziękuję za posprzątanie kościoła i placu kościelnego rodzicom dzieci Pierwszej Komunii Świętej. W tym tygodniu do posprzątania kościoła zapraszam rodziców dzieci rocznicowych.

 

9.Wszystkim Parafianom życzę błogosławionego tygodnia.

 

 

22 maja 2016
Ilość wyświetleń: