Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w środę – Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych;

- w piątek – św. Filipa Nereusza, prezbitera.

 

2.W poniedziałek, wtorek i środę przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje.

Natomiast od czwartku rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

 

3.W czwartek o godz. 15.30 próba dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. W związku z tym, że Msza św. w udzieleniem Pierwszej Komunii Świętej będzie odprawiona o godz. 11.00 proszę, aby wierni nie związani z tą Uroczystością uczestniczyli we Mszy św. o godz. 08.00 lub o godz.09.00. W tym dniu wyjątkowo zmiana godziny Mszy św. z 09.30 na godz. 09.00. Spowiedź dla dzieci Komunijnych, ich rodziców, rodzin i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.

 

4.Nabożeństwa Majowe przed każdą Mszą św. o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30. Natomiast w Górnym Goczałkowie Majówka pod Krzyżem o godz.18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do śpiewu Litanii Loretańskiej i oddawania czci Matce Najświętszej oraz do powierzania Jej wszystkich naszych trosk i problemów.

\

5.Zapowiedzi przedślubne:

- Paweł Piotr Lesiński, zamieszkały: Strzegom, ul. Świdnicka 14/6 i Partycja Anna Jedynak, zamieszkała: Goczałków, ul. Parkowa 11/3 – zapowiedź druga.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele zapraszam rodziców dzieci Pierwszej Komunii Świętej.

 

7.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na nadchodzący nowy tydzień.

 

21 maja 2017
Ilość wyświetleń: