Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków


Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- we wtorek - św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski.

 

2.Nabożeństwa Majowe przed każdą Mszą św. o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30. Natomiast w Górnym Goczałkowie Majówka pod Krzyżem o godz.18.00 w dni powszednie, a w niedzielę i święta o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do śpiewu Litanii Loretańskiej i oddawania czci Matce Najświętszej oraz do powierzania Jej wszystkich naszych trosk i problemów.

 

3.We wtorek po Mszy św. odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, a próba dla dzieci komunijnych w środę o godz. 15.30 z księdzem Proboszczem i w czwartek o godz. 18.00 z zespołem muzycznym.

 

4.Serdecznie dziękuję ojcom dzieci komunijnych i p. Janowi Sulikowskiemu za przeniesienie Figury Matki Bożej Saletyńskiej z  ogrodu przy starej plebanii na plac przy kościele. Bóg zapłać.

 

5.W przyszłą niedzielę składamy ofiary w kopertach z imieniem i nazwiskiem z przeznaczeniem na bieżące potrzeby Kościoła.

 

6.Serdecznie dziękuję dzieciom szkoły podstawowej za tak piękne przedstawienie artystyczne o Objawieniu Matki Bożej Fatimskiej, a p. Katechetce za przygotowanie dzieci do występu. W dniu wczorajszym obchodziliśmy 100-tną rocznicę objawień w Fatimie i dziś mogliśmy na nowo odczytać przesłanie Matki Bożej dotyczące pokuty i nawrócenia, które jest wciąż aktualne. Wczoraj również papież Franciszek kanonizował w Fatimie wizjonerów: Hiacyntę i Franciszka.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu zapraszam rodziny:

 

1.Dydyk Celina

2.Przerada Wanda

3.Leszczyńska Krystyna

4.Chmiel Rozalia

 

Na kwiaty: Hopek Agnieszka

 Kołodyńska Krystyna

 

8.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na nadchodzący nowy tydzień.

 

14 maja 2017
Ilość wyświetleń: