Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

    - w sobotę: św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.    

 

2.Dziś Gorzkie żale o godz. 15.00 z kazaniem pasyjnym. Taca z Gorzkich żali przeznaczona zostanie na kwiaty, dekorację i światło do Bożego Grobu. Natomiast Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

 

3.Są do nabycia świece Caritasu – Paschaliki w cenie 5 zł.

 

4.Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Składamy ofiary w kopertach z nazwiskiem i imieniem na potrzeby Kościoła.

 

5.W związku z przygotowaniem do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie z udziałem Ojca Świętego istnieje możliwość wyjazdu na peregrynację symboli Światowych Dni Młodzieży do hali Aqua Zdrój w Wałbrzychu dn. 02.04.2016r. Zapisy do 20.03.2016r. u p. katechetki Ewy Miałkowskiej.

 

6.W tym tygodniu rozpoczęliśmy comiesięczną zbiórkę pieniężną wśród Parafian z przeznaczeniem na remont naszego kościoła, którego stan wymaga natychmiastowych działań. Wszystkim Ofiarodawcom, którzy do tej pory złożyli swój dar serca składam serdeczne Bóg zapłać. Zebrana kwota zostanie przedstawiona w przyszłą niedzielę.

 

7.Serdecznie dziękuję mieszkańcom Parkowej za sprzątanie kościoła w minionym okresie. Obecnie dyżur przejmują mieszkańcy ulicy Bocznej. W tym tygodniu zapraszam następujące rodziny:

1.Witka Edyta

2.Starostecka Krystyna

3.Miksa Anna

4.Kuźma Bożena

5.Stosik Agnieszka

Na kwiaty: Nowak Stanisława

        Michałowska Marta


8.Wszystkim Parafianom życzę błogosławionego tygodnia.

 

13 marca 2016
Ilość wyświetleń: