Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XVI Niedzielę Zwykłą

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w środę – bł. Czesława, prezbitera;

- w piątek – św. Marii Magdaleny;

- w sobotę – św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy.

 

2.Towarzystwo Przyjaciół Seminarium organizuje dwudniową pielgrzymkę do Lichenia w miesiącu sierpniu. Przewidywany koszt ok. 150 zł. Zapisy do wtorku u p. Ewy Miałkowskiej.

 

3.Serdecznie zapraszamy na 13 Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę, która w tym roku odbędzie się w dniach 2-9 sierpnia. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą fizycznie uczestniczyć w pielgrzymce niech włączą się do Grupy Duchowego Uczestnictwa.

 

4.Informuję, że od jutra rozpoczynamy prace budowlano – instalacyjne pod nazwą: „Budowa sieci kanalizacji deszczowej z terenu placu kościelnego i dachu kościoła oraz izolacja ścian fundamentowych budynku kościoła”

 

5.Wszystkim przebywającym na wakacjach i gościom odpoczywającym  w naszej parafii życzymy dobrego wypoczynku. Przypominam o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Gdyby zachodziła konieczność wymiany kompozycji kwiatowych w kościele, to proszę, aby w najbliższym czasie robili to sprzątający ze względu na wyjazd p. Ewy. W tym tygodniu zapraszam następujące rodziny:

1.Jarocka Barbara

2.Mackiewicz Teresa

3.Krawczyk Anna

4.Badyna Ewa

 

7.Wszystkim Parafianom życzę błogosławionego tygodnia.

 

17 lipca 2016
Ilość wyświetleń: