Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXI Niedzielę Zwykłą

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

             - we wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych

             - w środę – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

 - w piątek – św. Karola Boromeusza, biskupa.

 

2.Dziś po Mszy św. zbiórka do puszki na potrzeby misji.

 

3.We wtorek, w Uroczystość Wszystkich Świętych będą odprawione dwie Msze święte o godz. 08.00 i 11.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się procesja na cmentarze. Po procesji można poświęcić nowe pomniki. W tym dniu zostanie przeprowadzona po Mszach świętych i na cmentarzu zbiórka do puszki na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej. Wierni, którzy w dniach od 01 do 08 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

4.Ostatnie Nabożeństwo Różańcowe w poniedziałek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszam wszystkich wiernych: dzieci, młodzież, dorosłych.

 

5.Od czwartku rozpoczynamy Nabożeństwa Wypominkowe o godz. 16.30. W tym tygodniu do modlitwy za zmarłych zapraszam mieszkańców ulic:

03.11 (czwartek) – Parkowej,  Starego Osiedla

04.11 (piątek) – Nowego  Osiedla

05.11 (sobota) – Bocznej,  Rogoźnickiej

 

6.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i  niedziela miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00, a spowiedź pierwszo-piątkowa od godz. 16.00. Po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

 

7.Do Uroczystości Wszystkich Świętych będą sprzedawane kwiaty i znicze przy cmentarzu parafialnym przez Firmę Pogrzebową Kalia. Częściowy dochód ze sprzedaży kwiatów i zniczy zostanie przeznaczony na remont kościoła. Jednocześnie administrator cmentarza przypomina o segregacji śmieci do pojemników na cmentarzach. W ostatnim okresie znaczna część śmieci jest wrzucana do pojemników bez segregacji.

 

8.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję mieszkańcom Nowego Osiedla za sprzątanie kościoła w minionym okresie. Obecnie dyżur przejmują mieszkańcy ul. Kolejowej. W tym tygodniu zapraszam rodziny:

 

1.Witkowicz Iwona

2.Bobowska Kamila

3.Wilczak Magdalena

4.Kopeć Dagmara

 

9.Wszystkim Parafianom życzę błogosławionego tygodnia.

 

30 października 2016
Ilość wyświetleń: