Dysk Google

 

 

 

 

 

 

Caritas

W grudniu 2014  parafialny Caritas zorganizował pomoc materialną dla rodziny, której mieszkanie uległo zniszczeniu wskutek pożaru.


W marcu 2014  parafialny Caritas zorganizował pomoc w postaci żywności z Caritas Diecezji Świdnickiej dla 14 ubogich rodzin z naszej parafii.


W grudniu 2013  parafialny Caritas zorganizował pomoc w postaci żywności z Caritas Diecezji Świdnickiej dla 14 ubogich rodzin z naszej parafii.


W listopadzie 2013 parafialny Caritas zorganizował pomoc w postaci żywności z Caritas Diecezji Świdnickiej dla 14 ubogich rodzin z naszej parafii.


W listopadzie 2013  parafialny Caritas zorganizował pomoc materialną dla rodziny, której mieszkanie uległo zniszczeniu wskutek pożaru.


W sierpniu 2013  kapłani naszej parafii zakupili odzież osobie ubogiej.


W kwietniu 2013 nasi kapłani udzielili pomocy osobom z ubogich rodzin.


W grudniu 2012 kapłani naszej parafii zakupili w darze odzież i obuwie osobom potrzebującym pomocy.


W październiku 2012 kapłani naszej parafii przekazali  w darze żywność czterem rodzinom potrzebującym pomocy.

 


W sierpniu 2012r. Darczyńca z Wrocławia dr Andrzej Michalak podarował odzież dla 3 potrzebujących rodzin z naszej parafii.


Ksiądz dr Ryszard Matkowski pokrył koszty wycieczki do Krakowa i Wieliczki w dn. 20-21.08. 2012r. dla ministrantów i dziewcząt ze scholi.


Księża z parafii zakupili w lipcu 2012r. lodówkę oraz odzież i obuwie osobom potrzebującym pomocy materialnej z naszej wspólnoty parafialnej.


W maju 2012r. Darczyńcy z Wrocławia podarowali 5 potrzebującym rodzinom odzież oraz artykuły domowe.


W okresie przedświątecznym ks. Ryszard Matkowski przygotował paczki żywnościowe dla 3 rodzin z naszej parafii, które zostały przekazane potrzebującym przed Wielkanocą 2012r.

Przy udziale Darczyńców z Wrocławia oraz Goczałkowa, 4 potrzebujące rodziny otrzymały w okresie zimowym 2012r. paczki z odzieżą.


 

Wszystkim Darczyńcom składamy wielkie Bóg Zapłać!