Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Adewentu

 

1.Dni powszednie od 17 do 24.12 włącznie są przeznaczone na bezpośrednie przygotowanie do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. W tym roku Wigilia przypada w najbliższą niedzielę. Przypominam, że uczestnictwo w Pasterce nie zwalnia z udziału we Mszy św. w dniu Wigilii.

 

2.W tym tygodniu Roraty: w poniedziałek, czwartek i piątek. W poniedziałek przypada spowiedź adwentowa w naszej parafii. Rano od godz. 08 do godz. 09, a po południu od godz. 16 do godz. 17.00. Taca z tego dnia zostanie przeznaczona na poczęstunek dla spowiedników.

 

3.Są jeszcze do nabycia małe świece Caritas  w cenie 5 zł. Dochód ze świec zostanie przeznaczony na wypoczynek dla dzieci z niezamożnych rodzin, organizowany przez Caritas. Po Mszy św. można również nabyć opłatki wigilijne.

 

4.Towarzystwo Przyjaciół Seminarium organizuje spotkanie opłatkowe dnia 13.01.2018r. od godz. 16.00. Natomiast Rada Parafialna organizuje zabawę karnawałową w dniu 10.02.2018r. od godz. 19.00. Zapisy i szczegółowe informacje u p. Ewy Miałkowskiej i p. Marioli Herbik.

 

5.W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszki kwotę 200 zł z przeznaczeniem na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Wszystkim Ofiarodawcom składam wielkie Bóg zapłać.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję mieszkańcom Goczałkowa Górnego za sprzątanie kościoła w minionym okresie, obecnie dyżur przejmują mieszkańcy Nowego Osiedla. W tym tygodniu ze względu na Uroczystość Bożego Narodzenia zwiększona ilość sprzątających. Do porządków w kościele i wokół kościoła proszę osoby:

1.Matusiak Katarzyna

2.Szatkowska Czesława

3.Matusiak Ryszard

4.Smyka Artur

5.Kopeć Jan

6.Sobieraj Agnieszka

7.Bułat Anna

8.Michaliszyn Halina

Na kwiaty: Matusiak Jadwiga

 

8.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na III Tydzień Adwentu.

17 grudnia 2017
Ilość wyświetleń: