Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

 

1.W środę i w czwartek o godz. 15.30 próba dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

 

2.W dn. 12.06.2018 planowana jest pielgrzymka dzieci komunijnych i kandydatów do bierzmowania do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. W związku z dużym zainteresowaniem wśród Parafian tym wyjazdem został zamówiony dodatkowy bus i przez najbliższy tydzień po Mszy św. o godz. 17.00 można się zapisywać u p. katechetki Ewy Miałkowskiej. Koszt wyjazdu wynosi 75 zł.

 

3.Do 19 kwietnia można składać zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny u p. Dariusza Hanusiaka. Zużyty sprzęt będzie wykorzystany na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.

 

4.Serdecznie dziękuję uczniom naszej szkoły za udział w Diecezjalnym Konkursie Papieskim „Dary Ducha Świętego w życiu Jana Pawła II". Jest mi miło poinformować, że Damian Bień zajął I miejsce w kategorii multimedialnej tego konkursu, a Zuzia Głąb uzyskała wyróżnienie w kategorii literackiej. Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach religijnych.

 

5.Zapowiedzi przedślubne:

- Bartłomiej Duma, zamieszkały: Bolesławiec, ul. Staszica i Barbara Leszczyńska, zamieszkała: Goczałków, ul. Boczna 4 – zapowiedź druga.

 

- Michał Sondel, zamieszkały: Jawor, ul .Stalowa 3c/3 i Monika Byczek, zamieszkała: Goczałków, ul. Strzegomska 51c/4 – zapowiedź pierwsza.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę rodziny:

1.Duda Wiesława

2.Madej Iwona

3.Horodyłowska Beata

         4.Walska Agnieszka

         Na kwiaty:

         Witka Wanda

Rodzińska Janina

         Oszczypała Anna

 

7.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

15 kwietnia 2018
Ilość wyświetleń: