Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

1.Dziś Gorzkie żale o godz. 15.00. Taca z Gorzkich żali będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. Można również składać ofiary indywidualne. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30. Za uczestnictwo w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do uczestnictwa w Nabożeństwach Wielkopostnych.

 

2.W czasie Wielkiego Postu każda parafia organizuje zbiórkę do puszki jako Jałmużnę Wielkopostną. Puszka jest wystawiona pod Obrazem Jezusa Miłosiernego, do której można składać ofiary.

 

3.We wtorek przypada 5 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. W tym dniu polecamy Bogu w naszych modlitwach Osobę Ojca Świętego. Po Mszy św. zebranie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania wraz z dziećmi. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Mateusz Kubusiak z Parafii Zbawiciela Świata i Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegomiu.

 

4.W tym tygodniu zostanie dokonana zbiórka pieniężna wśród Parafian z przeznaczeniem na remont kościoła. W niedzielę składamy ofiary w kopertach z imieniem i nazwiskiem na potrzeby Kościoła.

 

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu zwiększona ilość osób sprzątających ze względu na zbliżające się święta i konieczność uporządkowania placu kościelnego:

1.Płaza Piotr

2.Grega Elżbieta

3.Gmurczyk Maria

4.Ślemp Krystyna

5.Kosińska Lucyna

6.Treter Dorota

7.Matusiak Artur

8.Baszak Renata

 

6.Wszystkim Parafianom życzę błogosławieństwa Bożego i potrzebnych łask.

 

11 marca 2018
Ilość wyświetleń: