Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1.Osiem pierwszych dni Okresu Wielkanocy stanowi Oktawę Paschy. Obchodzi się je jako Uroczystości Pańskie. W piątek w Oktawie nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

2.Biskup Świdnicki zaprasza do udziału we Mszy św. na stadionie Górnika w Wałbrzychu w sobotę 7 kwietnia w XIII rocznicę odejścia do wieczności św. Jana Pawła II. Rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.30. Po Koronce Msza św. pod przewodnictwem JE ks. abp. Mieczysława Mokrzyckiego, wieloletniego osobistego sekretarza św. Jana Pawła II - dzisiaj metropolity lwowskiego. Modlitewne czuwanie będzie trwało do godz. 21.37.

 

3.W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszki prowadzona przez Caritas Diecezji Świdnickiej. Polecam artykuł w zakładce "Warto przeczytać" o łaskach związanych ze Świętem Bożego Miłosierdzia.

 

4.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 09.00, natomiast spowiedź pierwszo - piątkowa od godz. 16.30. Po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.

 

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę rodziny:

1.Sikora Barbara

2.Wilk Barbara

3.Słociak Halina

4.Czaplińska Grażyna

 

Na kwiaty:

Czaplińska Zofia

 

6.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na czas Oktawy Wielkiej Nocy.

 

01 kwietnia 2018
Ilość wyświetleń: