Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

          - w środę – św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła;

- w czwartek – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej Patronki Polski, Uroczystość;

- w piątek – św. Floriana, męczennika.

 

2.W poniedziałek próba dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej o godz. 15.30.

 

3.We wtorek rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe, które będą odprawiane w dni powszednie o godz. 16.40, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30. Natomiast w Górnym Goczałkowie Majówka przy Krzyżu w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w tym pięknym Nabożeństwie ku czci Najświętszej Maryi Panny.

 

4.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 09.00. Spowiedź pierwszo-piątkowa od godz. 16.00. Po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. W piątek w dniu św. Floriana pamiętajmy o modlitwie za strażaków, a szczególnie z naszej parafii. Zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00 wszystkich strażaków.

 

5.W minioną środę odbył się Diecezjalny Konkurs o Gross- Rosen. Miło poinformować, że nasi uczniowie odnieśli sukcesy w tym konkursie: w kategorii plastycznej: Julia Radom zajęła I miejsce; w kategorii wiedzy: Damian Bień zajął III miejsce, a wyróżnienie Jakub Byczek; w kategorii literackiej: II miejsce zajęła Jagoda Piekarska, a III miejsce przypadało Katarzynie Ślemp, w kategorii multimedialnej: Damian Bień zajął II miejsce. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za włożony trud w przygotowanie się do konkursu i wykonane prace konkursowe oraz życzymy dalszych sukcesów.

 

6.Zapowiedzi przedślubne:

Michał Sondel, zamieszkały: Jawor, ul .Stalowa 3c/3 i Monika Byczek, zamieszkała: Goczałków, ul. Strzegomska 51c/4 – zapowiedź trzecia.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła.. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę rodziny:

 

1.Sawicka Bogusława

2.Hawro Małgorzata

3.Węgrzyn Alina

4.Knop Anna

Na kwiaty:

Bułat Bożena

Hawro Teresa

Hańbicka Agata

8.Wszystkim Parafianom życzę obfitości Bożych darów.

 

29 kwietnia 2018
Ilość wyświetleń: