Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków


Ogłoszenia Duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w piątek – Narodzenie Najświętszej Maryi Panny, święto. W tym dniu pobłogosławienie ziarna siewnego i nasion ku czci NMP.

 

2.Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. o godz. 08.00. Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i dziadków. Po Mszy św. dalsza część uroczystości w hali sportowej.

 

3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Tego dnia modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

 

4.W sobotę 09 września o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. dożynkowa. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców naszej wioski, byśmy wspólnie złożyli Bogu dziękczynienie za plony ziemi.

 

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele zapraszam rodziny:

1.Kmiecik Lilianna

2.Madej Bożena

3.Cielemęcka Marlena

4.Kardela Wioletta

5.Duda Józefa

Na kwiaty: Hołówka Genowefa

 

6.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na nadchodzący nowy tydzień.

 

UWAGA

Sołtys i Rada Sołecka zwracają się z prośbą do mieszkańców naszej wioski o przekazanie fantów na loterię. W dn. 04.09 (poniedziałek) od godz. 16.00 przedstawiciele Rady Sołeckiej będą chodzić i zbierać fanty. Loteria odbędzie się w dn. 09.09 na dożynkach w Goczałkowie. Dochód z loterii zostanie przeznaczony dla dzieci oraz seniorów naszej wsi. Z góry bardzo wszystkim dziękujemy.

 

Organizatorzy dożynek: Sołtys, Rada Sołecka, Rada Parafialna, OSP, Zespół Goczałkowianie.

 

03 września 2017
Ilość wyświetleń: