Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek – Świętych Aniołów Stróżów;

- w środę – św. Franciszka z Asyżu;

- w czwartek – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;

- w sobotę – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

 

2.Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 16.30. Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych, aby włączyć się  w modlitwę różańcową i w ten sposób odpowiedzieć na wołanie Maryi, która prosi o odmawianie Różańca świętego.

 

3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00. Spowiedź pierwszo-piątkowa od godz. 16.30. W sobotę na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

 

4.W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Na Mszy św. o godz.09.30, w ramach kazania, odbędzie się przedstawienie artystyczne poświęcone św. Janowi Pawłowi II. Po Mszach św. będą zbierane do puszki ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiary przeznaczone zostaną na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

 

5.W związku z zakończeniem trzyletniej peregrynacji Figury Matki Bożej Fatimskiej w naszej diecezji trwa nowenna przed Aktem Zawierzenia Diecezji Świdnickiej Niepokalanemu Sercu NMP, które nastąpi 08.10.2017 w katedrze świdnickiej na Mszy św. o godz. 18.00.

 

6.W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszki kwotę 150 zł z przeznaczeniem na Radio Rodzina. Wszystkim Ofiarodawcom składam Bóg zapłać.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele zapraszam następujące osoby:

1.Pożoga Kamil

2.Korcz Adam

3.Wojtas Kamila

         4.Kubacki Wiesław

 

8.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na nadchodzący nowy tydzień.

 

01 października 2017
Ilość wyświetleń: