Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek – św. Andrzeja, Apostoła, święto;

- w czwartek – św. Franciszka Ksawergo, prezbitera.

 

2.Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent. Na Mszy św. o godz. 08.00 zostały poświęcone opłatki, które młodzież od godz. 13.00 rozniesie do naszych domów. Natomiast w Górnym Goczałkowie opłatki dostarczy p. Krystyna Baranek.

 

3.Msze święte Roratnie w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00. Zachęcam do udziału w Roratach – dzieci przychodzą z lampionami, a kandydaci do Bierzmowania z indeksami. Uczestniczymy we Mszy św. zachowując obowiązujące przepisy sanitarne. Koronka do Bożego Miłosierdzia i nowenna do św. Andrzeja Boboli codziennie przed Mszą św. o godz. 16.40, a w piątek o 15.00.

 

4.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00, a spowiedź pierwszo-piątkowa od godz. 16.30. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

 

5.W przyszłą niedzielę przypada XXI Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszy św. zbiórka do puszki z przeznaczeniem na potrzeby Kościoła na Wschodzie.

 

6.Serdecznie dziękuję Januszowi Hołówce i Damianowi Bieniowi za pomoc p. katechetce w przygotowaniu dekoracji adwentowej.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Do porządków w kościele i na palcu kościelnym proszę osoby:

1.Gajos Agnieszka

2.Świątek Elżbieta

3.Kulba Karolina

4.Panok Zdzisław

5.Riss Agata

Na kwiaty:

Buda Stanisława

Wilczak Czesława

Sawicka Anna

Marciniak Gertruda

Riss Barbara

 

8.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

 

 

 

29 listopada 2020
Ilość wyświetleń: