Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

-we wtorek – św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, Uroczystość;

 

2.Po Msza św. zbiórka do puszki z przeznaczeniem na cele misyjne.

 

3.Dziś Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Taca z Gorzkich żali przeznaczona zostanie na kwiaty i dekorację do Bożego Grobu. Można również składać ofiary indywidualne. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a Droga Krzyżowa o godz. 16.30. Serdecznie zapraszam do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych dzieci, młodzież i dorosłych. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich żalach można uzyskać odpust zupełny.

 

4.W miniony wtorek w Świdnickiej Kurii Biskupiej odbył się VI Diecezjalny Konkurs Misyjny pod hasłem: Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć” o misjonarzu ojcu Marianie Żelazku. Szkołę naszą reprezentowało trzech uczniów: Hanna Zielonka, Jakub Byczek i Damian Bień, przygotowanych przez p. katechetkę. Łącznie z całej diecezji uczestniczyło 50 uczniów. Miło poinformować, że Hanna Zielonka i Damian Bień uklasyfikowali się IV miejscu, natomiast Jakub Byczek znalazł się w gronie laureatów, zajmując miejsce pierwsze. Serdecznie dziękujemy za trud przygotowania się do konkursu i gratulujemy osiągniętego sukcesu!.

 

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę osoby:

 

1.Kopeć Jan

2.Sobieraj Agnieszka

3.Bułat Anna

4.Michaliszyn Halina

 

6.Wszystkim Parafianom, na nadchodzący nowy tydzień życzę wielu łask Bożych.

 

 

 

 

 

 

Ogłoszenie od pana sołtysa:

W dniu jutrzejszym (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali wiejskiej odbędzie się zebranie poświęcone wyborowi sołtysa. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców wioski do wzięcia udziału w głosowaniu.

 

17 marca 2019
Ilość wyświetleń: