Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w czwartek – św. Kazimierza, Królewicza, święto;

 

2.Po Mszy świętej będą zbierane ofiary do puszki na wsparcie projektów misyjnych poprzez dzieło pomocy „Ad Gentes”. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy, postu i solidarności z polskimi misjonarzami. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Taca z Gorzkich żali przeznaczona zostanie na kwiaty i dekorację Bożego Grobu. Można również składać ofiary indywidualne. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30.Serdecznie zapraszam do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych dzieci, młodzież i dorosłych. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Za odmówienie modlitwy „Oto ja, o dobry i najsłodszy Jezu” po Komunii Świętej przed wizerunkiem Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami w każdy piątek Wielkiego Postu i w Wielki Piątek.

 

3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00, spowiedź pierwszo-piatkowa od godz. 16.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie przed Mszą św. o godz. 16.45, a w piątek o godz. 15.00.

 

4.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję mieszkańcom Strzegomskiej za sprzątanie kościoła w minionym okresie, obecnie dyżur przejmują mieszkańcy Rogoźnickiej. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz.10.00. Do porządków w kościele proszę osoby:

1.Jaszowska Małgorzata

2.Sobieraj Krystyna

3.Świątek Mariusz

4.Brzoska Małgorzata

5.Kozioł Danuta

Na kwiaty

Szafulska Halina

Zielonka Zbigniew

Ciesielska Zofia

Piekarska Zofia

 

5.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

 

28 lutego 2021
Ilość wyświetleń: