Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła obchodzimy:

- w sobotę – Uroczystość Narodzenia Pańskiego.

 

2.W dniu jutrzejszym odbędzie się spowiedź: rano od godz. 08.00 do 09.00, a po południu od godz. 16.00 do 17.00. Msze święte Roratnie: w środę i czwartek o godz. 17.00, a w piątek o godz. 09.00. Dzieci przychodzą na Roraty z lampionami oraz ozdobnymi serduszkami z zapisanymi na nich dobrymi uczynkami. Kandydaci do Bierzmowania przychodzą na Roraty z indeksami do Bierzmowania.

 

3.W piątek przypada Wigilia. Msza św. o godz. 09.00, a o północy Msza św. Pasterska. W sobotę, w Uroczystość Narodzenia Pańskiego, Msze św. o godz. 09.30 i 11.00.

 

4.W najbliższą niedzielę 26.12. przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Zapraszam wszystkich małżonków na Mszę św. o godz.11.00, na której będzie miało miejsce odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Taca z tego dnia przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej. Zgodnie z wieloletnią tradycją w tym dniu będzie przeprowadzona zbiórka do puszki na katolickie poradnie rodzinne w diecezji.

 

5.Są jeszcze do nabycia poświęcone opłatki wigilijne.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję mieszkańcom ul. Szkolnej za sprzątanie kościoła i palcu kościelnego w minionym okresie. Obecnie dyżur przejmują mieszkańcy Strzegomskiej. Sprzątanie kościoła w najbliższy czwartek. Do porządków w kościele i na palcu kościelnym proszę osoby:

1.Hawro Małgorzata

          2.Sawicka Bogusława

          3.Głąb Aneta

          4.Pitura Małgorzata

5.Miszkiewicz Katarzyna

6.Marciniak Wojciech

 

Na kwiaty:

1.Kulawczyk Hanna

2.Chwała Zbigniew

3.Bułat Bożena

4.Cielemęcki Stanisław

5.Hawro Teresa

6.Hańbicka Agata

 

7.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na czas zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego.

19 grudnia 2021
Ilość wyświetleń: