Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

 

 

 

1.W piątek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

 

2.Dziś Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Taca z Gorzkich żali przeznaczona zostanie na kwiaty i dekorację Bożego Grobu. Można również składać ofiary indywidualne. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30.Serdecznie zapraszam do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych dzieci, młodzież i dorosłych. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Za odmówienie modlitwy „Oto ja, o dobry i najsłodszy Jezu” po Komunii Świętej przed wizerunkiem Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami w każdy piątek Wielkiego Postu i w Wielki Piątek.

 

3.Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie przed Mszą św. o godz. 16.45, a w piątek o godz. 15.00. Nowenna do św. Józefa do czwartku - odprawiana przed Uroczystością św. Józefa.

 

4.Ze względu na pandemię w tym roku nie odbędą się Rekolekcje Wielkopostne i nie będzie zbiorowej spowiedzi. Spowiedź codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą świętą – o godz. 16.30 do Wielkiej Środy włącznie.

 

5. Zapowiedzi przedślubne:

- Michał Marcin Woźny, zamieszkały: Strzegom, ul. Sosnowa 37/2 i Monika Anna Witkowicz, zamieszkała: Goczałków, ul. Kolejowa 2a/7 – zapowiedź pierwsza.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz.10.00. Do porządków w kościele proszę osoby:

1.Radom Elżbieta

2.Radom Adam

3.Zym Agnieszka

4.Ponulak Janusz

5.Nieródkiewicz Barbara

 

7.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych i owocnego przeżycia Wielkiego Postu.

 

14 marca 2021
Ilość wyświetleń: