Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków


Ogłoszenia Duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek – św. Jana Bosko, prezbitera;

- w środę – Ofiarowanie Pańskie, święto;

- w sobotę – św. Agaty, dziewicy i męczennicy;

- w sobotę – św. Męczenników: Pawła Miki i Towarzyszy.

 

2.Po Mszy św. zbiórka do puszki na kościół katedralny w Świdnicy. Dziś także z racji Światowego Dnia Trędowatych modlimy się za ludzi dotkniętych tą chorobą.

 

3.W poniedziałek, 31 stycznia przypada 13 rocznica święceń biskupich Ks. bpa Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego. Pasterza naszej diecezji polecamy serdecznej modlitwie, upraszając Księdzu Biskupowi Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, Królowej Apostołów w dziele prowadzenia wspólnoty Kościoła świdnickiego.

 

4.W środę, w Święto Ofiarowania Pańskiego, odpust zupełny pod zwykłymi warunkami dla członków Żywego Różańca. Tego dnia będziemy obchodzić XXVI Dzień Życia Konsekrowanego. Na Mszę św. o godz. 17.00 przynosimy świece. W tym dniu również poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. zbiórka do puszki na potrzeby zakonów kontemplacyjnych w naszej diecezji oraz spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

 

5.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota oraz niedziela miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 09.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź pierwszo-piątkowa od godz. 16.30. Po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz.10.00. Do porządków w kościele i na palcu kościelnym proszę osoby:

 

1.Kwiatkowska Genowefa

2.Pawłowski Krzysztof

3.Riss Aneta

4.Herbik Mariola

5.Herbik Szymon

 

7.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych

 

 

 

30 stycznia 2022
Ilość wyświetleń: