Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Świętej Rodziny

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w środę – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi;

- w czwartek – świętych: Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

 

2.Po Mszy św. zbiórka do puszki z przeznaczeniem na potrzeby Diecezjalnej Poradni Życia Rodzinnego. Dziś od godz. 14.00 wizyta duszpasterska w Górnym Goczałkowie.

 

3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. Po Mszy św. spotkanie członków Towarzystwa Przyjaciół Seminarium. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00, spowiedź pierwszo - piątkowa od godz. 16.30. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

 

4.W tym tygodniu wizyta duszpasterska w poniedziałek od godz. 11.00 na Nowym Osiedlu bloki: 49B,C,D; 51, w czwartek – odwiedziny mieszkańców ul. Parkowej od godz. 12.00 i w sobotę kolęda wśród mieszkańców ul. Rogoźnickiej od godz. 10.00. Podczas kolędy można zamawiać intencje Mszy św. oraz składać ofiary na organistę, kościelnego, ubezpieczenie i potrzeby Kościoła. Proszę, aby w miarę możliwości rodziny były w komplecie, a na stole były przygotowane: Krzyż, świece, Pismo Święte i zeszyty do religii. Zachęcam również, aby w dniu kolędy uczestniczyć we Mszy św.

 

5.Rada Parafialna organizuje spotkanie opłatkowe w dn. 18.01.2020r. oraz zabawę karnawałową w dn. 15.02.2020r. Zapisy u p. Ewy Miałkowskiej i p. Marioli Herbik.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę osoby:

          1.Grondowska Anna

2.Witka Karolina

3.Witka Dariusz

4.Nieródkiewicz Barbara

5.Ponulak Janusz

Na kwiaty:

Witka Czesław

Ponulak Katarzyna

 

7.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na nadchodzący tydzień.

 

 

29 grudnia 2019
Ilość wyświetleń: