Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- we wtorek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi;

- w środę – świętych: Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła;

- w niedzielę – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.

 

2.Dziś od godz. 14.00 wizyta duszpasterska w Górnym Goczałkowie.

 

3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. Po Mszy św. spotkanie członków Towarzystwa Przyjaciół Seminarium. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00, spowiedź pierwszo- piątkowa od godz. 16.30. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

 

4.W niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu poświęcenie wody, kadzidła i kredy, którą oznaczymy drzwi naszych domów, wpisując pierwsze litery Trzech Króli. Taca z tego dnia zostanie przeznaczona dla polskich misjonarzy.

 

5.W tym tygodniu wizyta duszpasterska tylko w sobotę od godz. 09.00 – odwiedziny mieszkańców ul. Parkowej. Podczas kolędy można zamawiać intencje Mszy św. oraz składać ofiary na organistę, kościelnego, ubezpieczenie i potrzeby Kościoła. Proszę, aby w miarę możliwości rodziny były w komplecie, a na stole były przygotowane: Krzyż, świece, Pismo Święte i zeszyty do religii.

 

6.Rada Parafialna i Towarzystwo Przyjaciół Seminarium organizuje spotkanie opłatkowe w dn. 12.01.2019r. oraz zabawę karnawałową w dn. 16.02.2019r. Zapisy u p. Ewy Miałkowskiej i p. Marioli Herbik.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Osiedla za porządki w kościele i placu kościelnym w minionym okresie. Obecnie dyżur przejmują mieszkańcy Górnego Goczałkowa. W tym tygodniu proszę osoby:

                1.Mironiuk Stanisława

                2.Sienkiewicz Danuta

                3.Falkiewicz Wiesława

                4.Zaskórska Aneta

                Na kwiaty: Smyk Monika

 

8.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na nadchodzący tydzień.

 

30 grudnia 2018
Ilość wyświetleń: