Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków


Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- we wtorek – św. Filipa Nereusza, prezbitera;

- w piątek – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

 

2.Trwamy na nowennie do Ducha Świętego przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, przypadającą w przyszłą niedzielę. Nabożeństwa Majowe odprawiane są codziennie o godz. 16.40, poprzedzone Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

 

3.Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne, ze względu na pandemię we Mszy św. aktualnie może uczestniczyć 1 osoba na 10 metrów kwadratowych powierzchni w kościele, u nas ok. 30 osób. Wierni, którzy nie uczestniczą we Mszy św. w kościele powinni wysłuchać Mszy św. w mediach i przyjąć Komunię duchową. Zachęcam do indywidualnej modlitwy do Trójcy Przenajświętszej każdego dnia o godz. 15.00 z odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia oraz trzy razy Ojcze nasz, trzy razy Zdrowaś Maryjo i trzy razy Chwała Ojcu z prośbą o zahamowanie epidemii.

 

4.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W związku przypadającą w przyszłą niedzielę uroczystością Zesłania Ducha Świętego proszę, aby grupa osób sprzątających ustawiła przed wejściem do kościoła dwie brzózki – z jednej i drugiej strony wejścia. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę osoby:

 

1.Zarzycka Danuta

2.Kmiecik Magdalena

3.Gajos Halina

4.Grad Edyta

5.Waligóra Andrzej

 

5.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych na ten trudny czas, jaki aktualnie przeżywamy.

24 maja 2020
Ilość wyświetleń: