Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

 

1.W tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny;

- we wtorek – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy;

- w czwartek – św. męczenników: Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.

 

2.Dzisiejsza składka na tacę przeznaczona jest na budowę nowych kościołów w diecezji.

 

3.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Na Mszy św. o godz. 08.00 zostaną poświęcone opłatki, które młodzież rozniesie w II Niedzielę Adwentu. Proszę, aby chętni do roznoszenia opłatków zgłosili się do p. Katechetki.

 

4.Serdecznie dziękuję za przygotowanie świątyni na dzisiejszą Uroczystość: wszystkim sprzątającym, p. Ewie za piękne kompozycje kwiatowe i młodzieży pomagającej p. Katechetce oraz czytającym, śpiewającym, p. organiście, ministrantom. Dziękuję p. Grzegorzowi Jawilakowi za wywóz liści z placu kościelnego. Bóg zapłać.

 

5.Fundacja Życie i Rodzina organizuje zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem „Aborcja to zabójstwo”. Celem projektu jest ratowanie dzieci przed aborcją i uniemożliwienie promocji aborcji. Podpisy można składać przed i po Mszy św. na kartach wyłożonych na stoliku przed konfesjonałem. Przy wpisywaniu danych osobowych i adresu należy również podać nr Pesel.

 

6.W związku z przypadającym w ubiegłą niedzielę Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym zebraliśmy do puszki kwotę 650 zł z przeznaczeniem dla wiernych w Ukrainie. Wszystkim Ofiarodawcom składam wielkie Bóg zapłać.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00. W tym tygodniu do przodków w kościele i na placu kościelnym proszę osoby:

1.Bieszczad Renata

2.Bochenek Marzena

3.Niejadlik Monika

4.Byczek Krzysztof

5.Dudyk Paweł

6.Kudlińska Barbara

 

8.Wszystkim Parafianom życzę obfitości Bożych darów.

 

 

20 listopada 2022
Ilość wyświetleń: