Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków


Ogłoszenia Duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- we wtorek – Nawiedzenie Maryi Panny, święto;

- w środę – św. Justyna, męczennika;

- w piątek – św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy;

- w niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

 

2.Trwamy na Nowennie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nabożeństwo Majowe do wtorku o godz. 16.40. Od środy rozpoczniemy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będzie odprawiane po Mszy świętej. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00, spowiedź pierwszo-piątkowa od godz. 16.30. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

 

3.We wtorek dzieci komunijne wraz z opiekunami, młodzież przygotowująca się do Bierzmowania oraz parafianie udają się na pielgrzymkę do Krakowa Łagiewnik. Wszystkim pielgrzymom życzymy bezpiecznej i owocnej pielgrzymki.

 

4.Zapowiedzi przedślubne:

- Wojciech Jerzy Bielawski, zamieszkały: Strzegom, ul. Św. Jadwigi 5/4 i Magdalena Czaplińska, zamieszkała: Goczałków, ul. Kolejowa 8 – zapowiedź pierwsza.

 

5.Dziękuję rodzicom dzieci obchodzących rocznicę Pierwszej Komunii Świętej za posprzątanie kościoła. Proszę, aby sprzątający w najbliższą sobotę zadbali o ustawienie 1 brzózki w kościele w związku z Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Do porządków w tym tygodniu proszę osoby:

1.Nieródkiewicz Barbara

2.Witka Dariusz

3.Witka Karolina

4.Chrobak Halina

5.Oleksiak Katarzyna

 

6.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

 

29 maja 2022
Ilość wyświetleń: