Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków


Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w czwartek – św. Macieja Apostoła, święto;

- w sobotę – św. Andrzeja Bobolę, prezbitera i męczennika, Patrona Polski, święto.

 

2.Nabożeństwa Majowe odprawiane są codziennie o godz. 16.40, poprzedzone Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

 

3.Ze względu na pandemię we Mszy św. aktualnie może uczestniczyć 1 osoba na 15 metrów kwadratowych powierzchni w kościele, u nas ok. 20 osób. We Mszy św. powinny brać udział w pierwszej kolejności osoby, które mają zamówioną intencję mszalną. Wierni, którzy nie uczestniczą we Mszy św. w kościele powinni wysłuchać Mszy św. w mediach i przyjąć Komunię duchową. Zachęcam do indywidualnej modlitwy do Trójcy Przenajświętszej każdego dnia o godz. 15.00 z odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia oraz trzy razy Ojcze nasz, trzy razy Zdrowaś Maryjo i trzy razy Chwała Ojcu z prośbą o zahamowanie epidemii.

 

4.Informuję, że z budżetu Gminy Strzegom otrzymaliśmy dotację w wysokości 40.000 zł na III etap remontu elewacji budynku kościoła. W związku z tym musimy posiadać wkład własny równoznaczny tej sumie. Dlatego proszę, aby od następnego miesiąca wznowić zbiórkę pieniężną wśród Parafian.

 

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę osoby:

 

1.Sobieraj Agnieszka

2.Bułat Anna

3.Gałka Alicja

4.Kobryńska Beata

5.Selwa Halina

Na kwiaty:

Kaszuba Maria

Fornal Szczepan

 

6.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

10 maja 2020
Ilość wyświetleń: