Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w czwartek – św. Scholastyki, dziewicy.

 

2.Dziś po Mszy św. zbiórka do puszki potrzeby Caritas Diecezji Świdnickiej w związku z utrzymaniem jadłodajni dla ubogich.

 

3.W piątek, w wspomnienie Matki Bożej Lourdes, przypada 30 Światowy Dzień Chorego. Modlitwą naszą obejmiemy wszystkich chorych, szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej. Na Mszy św. o godz. 16.30 można przyjąć sakrament namaszczenia chorych, będąc w stanie łaski uświęcającej. Proszę, aby opiekujący się chorymi zapewnili im transport do kościoła.

 

4.Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00.

 

5.W najbliższym czasie zostanie przeprowadzona zbiórka wśród Parafian z przeznaczeniem na remont kościoła. Natomiast w ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszki kwotę 170 zł z przeznaczeniem na kościół katedralny w Świdnicy. Wszystkim Ofiarodawcom składam wielkie Bóg zapłać.

 

6.W związku z planowaną operacją, na czas nieobecności ks. Proboszcza, od najbliższego piątku Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godz. 16.30, porządek Mszy św. w niedzielę pozostaje bez zmian. Posługę duszpasterską sprawować będą kapłani z Parafii Najświętszego Zbawiciela Świata i Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegomiu.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz.10.00. Do porządków w kościele proszę osoby:

1.Kluba Maria

2.Szklarek Jadwiga

3.Sadowniczyk Małgorzata

4.Sroka Wioletta

5.Król Jadwiga

Na kwiaty:

          1.Szklarek Agata

          2.Gromiec Roman

 

8.Wszystkim Parafianom życzę błogosławionego tygodnia.

06 lutego 2022
Ilość wyświetleń: