Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w środę – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy;

- w piątek – Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny, święto;

- w sobotę – św. Justyna, męczennika.

 

2.Od jutra dzieci komunijne rozpoczynają biały tydzień. Nabożeństwa Majowe codziennie do piątku włącznie, a od soboty rozpoczną się nabożeństwa czerwcowe - Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. W poniedziałek, wtorek i środę kwartalne dni modlitw o urodzaje. Od czwartku rozpocznie się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

 

3.W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz przypada w naszej parafii rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w czwartek od godz. 16.00.

 

4.W tym tygodniu został zamontowany nowy konfesjonał oraz zakupiliśmy dwa klęczniki, których koszt pokryty został z ofiar pozyskanych podczas zabawy parafialnej, ofiar dzieci komunijnych i darczyńców.

 

5.Zapowiedzi przedślubne:

- Krzysztof Arkadiusz Wilczak, zamieszkały: Goczałków, ul. Strzegomska 41A/4 i Marta Grodek, zamieszkała: Legnica, Plac Wolności 6/7 – zapowiedź trzecia.

 

6.Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła i placu kościelnego, za wykoszenie trawy i oplewienie alejek, za dekorację kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę osoby:

 

1.Gawron Sylwia

2.Prokopowicz Bożena

3.Sutyła Paulina

4.Czechowski Błażej

5.Sawicka Jolanta

 

 

7.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

 

26 maja 2019
Ilość wyświetleń: