Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na VIII Niedzielę Zwykłą

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

           - w poniedziałek – św. Kazimierza Królewicza, święto.

 

2.Środą Popielcowa rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 09.00 i 17.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły: wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, dwa posiłki lekkie i jeden do syta. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30. W niedzielę Gorzkie żale o godz. 15.00 z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszam do udziału w Nabożeństwach Wielkopostnych dzieci, młodzież i dorosłych. Taca z Gorzkich żali przeznaczona zostanie na kwiaty i dekorację Bożego Grobu. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich żalach można uzyskać odpust zupełny.

 

3.Od Wielkiego Postu zostanie wprowadzona modlitwa do Św. Michała Archanioła po każdej Mszy sw., przed pieśnią końcową.

 

4.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę osoby:

 

1.Badyna Ewa

2.Szczogryn Bogusława

3.Jarocka Barbara

4.Cwynar Halina

5.Marciniszyn Janina

 

5.Wszystkim Parafianom, na nadchodzący nowy tydzień życzę wielu łask Bożych.

 

 

 

Informacja ze szkoły:

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami przedszkolnymi w Goczałkowie zapraszają rodziców wraz z dziećmi dn. 07.03.2019 (czwartek) od godz. 16.30 na „Drzwi otwarte szkoły” dla przyszłych pierwszoklasistów i dzieci 3,4,5 i 6-letnich

 

 

Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością informujemy, że Gimnazjum im. Jana Pawła II w Goczałkowie przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki 18 maja 2019 r. pragnie zorganizować Jubileusz 20-lecia istnienia szkoły połączony ze Zjazdem Absolwentów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt i potwierdzenie udziału w uroczystości w sekretariacie szkoły bądź telefonicznie pod numerem 74 855 95 90 do 20 marca 2019 r. Koszt udziału 120 zł. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły.

 

03 marca 2019
Ilość wyświetleń: