Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspomnienia:

- w środę – św. Tomasza, Apostoła, święto;

          - w sobotę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

 

2.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. Po Mszy św. spotkanie Przyjaciół Seminarium, połączone z przyjęciem nowych członków do Towarzystwa. Wszystkie chętne osoby, którym bliska jest troska o nowe powołania kapłańskie i zakonne proszę udział w spotkaniu. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź pierwszo – piątkowa od godz. 16.30. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca, połączona z krótkim spotkaniem dotyczącym reorganizacji składu osobowego poszczególnych Róż. Proszę, aby zelatorki przyniosły wykaz aktualnego stanu osobowego swojej Róży. Na spotkanie zapraszam chętne osoby, które chciałyby przynależeć do Żywego Różańca.

 

3.Rada Parafialna organizuje pielgrzymkę do Lichenia na dzień 21.09.2019. Zapisy do 15 lipca u p. Ewy Miałkowskiej. Można się również zapisać na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Szczegółowe informacje w zakrystii.

 

4.Msze św. niedzielne w porządku wakacyjnym o godz. 08.00 i 11.00. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzę bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku.

 

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję mieszkańcom Nowego Osiedla za sprzątanie kościoła w minionym okresie, obecnie dyżur przejmują mieszkańcy ul. Kolejowej. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę osoby:

 

1.Witkowicz Iwona

2.Kopeć Dagmara

3.Gajda Magdalena

4.Bobowska Kamila

5.Bobowska Anna

 

 

6.Wszystkim Parafianom obfitości Bożych darów.

 

30 czerwca 2019
Ilość wyświetleń: