Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspomnienia:

          - w poniedziałek – św. Marty;

- w środę – św. Ignacego z Loyoli, prezbitera;

- w czwartek – św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.

 

2.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00. Spowiedź pierwszo – piątkowa od godz. 16.30.

 

3.Firma Green Ecologic, we współpracy z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dochód ze zbiórki przeznaczony będzie na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce, prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz na akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki. Zużyty sprzęt można składać na placu Firmy p. Dariusza Hanusiaka do dn. 30.07 do godz. 12.00.

 

4.Serdecznie dziękuję p. Zygmuntowi Tyczce za otynkowanie 4 okien, a p. Janowi Graczykowi dziękuję za wypożyczenie rusztowania.

 

5.Zapowiedzi przedślubne:

- Krzysztof Bartłomiej Cycoń, zamieszkały: Goczałków, ul. Rogoźnicka 3/11 i Monika Szymkiewicz, zamieszkała: Goczałków, ul. Rogoźnicka 3/11 – zapowiedź druga.

 

6.Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy życzę bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Ze względu na wyjazd p. Ewy proszę od następnej soboty samodzielnie układać kompozycje kwiatowe. Dziękuję mieszkańcom ul Kolejowej za sprzątanie w minionym okresie. Obecnie dyżur przejmują mieszkańcy ul. Strzegomskiej. W tym tygodniu do porządków w kościele proszę osoby:

 

1.Linkiert Natalia

2.Miszkiewicz Katarzyna

3.Głąb Aneta

          4.Pitura Małgorzata

Na kwiaty:

Chwała Zbigniew

Hańbicka Agata

Cielemęcki Stanisław

Kulawczyk Hanna

 

10.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

 

28 lipca 2019
Ilość wyświetleń: