Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;

- w sobotę – narodzenie Najświętszej Maryi Panny, święto.

 

2.W dniu jutrzejszym rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 08.00. Po Mszy św. o godz. 09.00 uroczysta Akademia na placu budynku szkolnego przy ul. Szkolnej. W razie padającego deszczu Akademia odbędzie się w hali sportowej.

 

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00. Spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego i z racji pierwszego piątku miesiąca w piątek od godz. 16.00.

 

4.W sobotę przypada w naszej parafii Święto Dziękczynienia za tegoroczne plony. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian na Mszę św. dziękczynną o godz. 15.00. Po Mszy św. dalsza część dożynek odbędzie się przy sali wiejskiej. W programie dożynek: występ uczniów, występ zespołu Goczałkowianie, turniej wsi Goczałków - Rogoźnica, konkursy, loteria fantowa i degustacja potraw przygotowanych przez Radę Parafialną.

Sołtys i Rada Sołecka zwracają się z prośbą o przekazanie fantów na loterię, która odbędzie się w dniu dożynek. Prosimy o przynoszenie fantów do sali wiejskiej lub do sołtysa.

 

5.W sobotę na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie ziarna siewnego i nasion ku czci Najświętszej Maryi Panny.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła.

 

7.Wszystkim Parafianom życzę obfitości Bożych daró

 

02 września 2018
Ilość wyświetleń: