Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w czwartek – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

 

2.Kończą się wakacje, Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego we wtorek o godz. 08.00 – z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych.

 

3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00. Spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i zarazem pierwszo-piątkowa w piątek od godz. 16.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia z prośbą o ustanie pandemii codziennie o godz. 16.45, a w piątek o godz. 15.00.

 

4.Zgodnie z decyzją ks. Biskupa Marka Mendyka, w najbliższą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz "Caritas" diecezji świdnickiej.

 

5.Zapowiedzi przedślubne:

 

- Michał Paweł Jankowski, zamieszkały: Legnica, ul. Szaniewskiego 3/47 i Agnieszka Małgorzata Szczogryn, zamieszkała: Goczałków Górny 20/6 – zapowiedź trzecia.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję mieszkańcom ul. Kolejowej za porządki w kościele i na placu przykościelnym w minionym okresie. Obecnie dyżur przejmują mieszkańcy ul. Szkolnej. Do porządków w kościele proszę osoby:

1.Rosiecka Maria

2.Ścigacz Barbara

3.Zelik Renata

4.Hawro Barbara

5.Jarosińska Karolina

Na kwiaty: Stochnij Kazimiera

 

8.Wszystkim Parafianom życzę obfitości Bożych darów.

30 sierpnia 2020
Ilość wyświetleń: