Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w piątek – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

 

2.Kończą się wakacje, Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego w środę o godz. 08.00.

 

3.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w czwartek i piątek od godz. 16.30. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

 

4.Zgodnie z decyzją ks. Biskupa Marka Mendyka, w najbliższą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek dla cierpiącej ludności Afganistanu, połączona z doroczną zbiórką na rzecz CARITAS diecezji świdnickiej.

 

5.Dnia 18.09.2021 w Wambierzycach odbędzie się Festiwal młodzieży Light for Life 2021 pod hasłem „Manufaktura szczęścia”. Na spotkaniu tym młodzież dowie się co zrobić, by życie było szczęśliwe. Natomiast w pierwszej połowie pażdziernika planowana jest pielgrzymka do Krzeszowa. Zapisy na ww pielgrzymki u p. katechetki Ewy Miałkowskiej.

 

6.Zapowiedzi przedślubne:

- Kamil Andrzej Babiarz, zamieszkały: Goczałków, ul. Strzegomska 41a/1 i Magdalena Barbara Hawro, zamieszkała: Goczałków, ul. Szkolna 13 – zapowiedź trzecia.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00. Do porządków w kościele w tym tygodniu proszę osoby:

1.Cwynar Irena

2.Banaszczyk Barbara

3.Simajtis Bożena

4.Zarzycka Danuta

5.Kmiecik Magdalena

Na kwiaty: Falkiewicz Wiesława

 

8.Wszystkim Parafianom życzę obfitości Bożych darów.

29 sierpnia 2021
Ilość wyświetleń: