Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków


Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą


1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek – św. Jana Pawła II, papieża, Uroczystość.

 

2.Dziś po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek z przeznaczeniem na Papieskie Dzieła Misyjne. Również dzisiaj odbywa się liczenie wiernych we Mszy św. I przystępujących do Komunii Świętej.

 

3.W przyszłą niedzielę obchodzimy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W związku z tym po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszki z przeznaczeniem na "Pomoc Kościołowi w Potrzebie", w tym roku na pomoc chrześcijanom w Pakistanie.

 

4.Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do rozważania tajemnic życia Jezusa i Maryi. Zachęcam do wytrwałej modlitwy różańcowej, by za przyczyną Królowej Różańca Świętego powierzać Panu Bogu nasze osobiste i parafialne intencje.

 

5.Serdecznie dziękuję panom: Wiktorowi Szklarkowi, Andrzejowi Bobowskiemu, Piotrowi Bochenkowi, Pawłowi Kuszajowi, Grzegorzowi Miśkiewiczowi za wykonane prace porządkowe w pomieszczeniu gospodarczym przy kaplicy przedpogrzebowej. Bóg zapłać.

 

6.Można pobierać kartki wypominkowe, które są wyłożone na stoliku pod obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej.

 

7.Zapowiedzi przedślubne:

- Krzysztof Józef Chmielewski, zamieszkały: Damianowo 36 i Agnieszka Anna Synowiec, zamieszkała: Goczałków Górny 23 d/5 – zapowiedź pierwsza.

 

8.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję mieszkańcom ul. Parkowej za sprzątanie kościoła w minionym okresie, obecnie dyżur przejmują mieszkańcy ul. Bocznej.

 

9.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

 

 

 

Informuję, że aktualnie na naszej stronie internetowej nie są umieszczane w ogłoszeniach parafialnych nazwiska osób do sprzątania kościoła ze względu na przepisy o ochronie danych osobowych. Te informacje będą mogły być wznowione po pisemnej deklaracji Parafian złożonej w czasie kolędy, a dotyczącej zgody na publikacje danych osobowych na stornie parafialnej.

 

 

21 października 2018
Ilość wyświetleń: