Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspomnienia:

- we wtorek – św. Jana Pawła II, papieża.

 

2.Dzisiejsza niedziela, to niedziela misyjna. Po Mszy świętej zbiórka do puszki na Papieskie Dzieła Misyjne.

 

3.W piątek 25 października przypada w naszej parafii Wieczysta Adoracja, która rozpocznie się o godz. 13.00, a zakończy nabożeństwem różańcowym.

 

4.Trwamy na modlitwie różańcowej. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg. Zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30. Pamiętajmy i przypominajmy innym, że za odmówienie jednej części różańca, czyli pięciu tajemnic w sposób ciągły, można uzyskać odpust zupełny. Korzystajmy z tych duchowych dobrodziejstw, jakimi Kościół może nas obdarzyć.

 

5.W wyniku przeprowadzonej zbiórki w ramach ogólnopolskiej kwesty na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla uzdolnionej młodzieży zebraliśmy kwotę 500 zł. Informujemy, że z naszej parafii mamy trzy osoby korzystające ze stypendium tej fundacji i trwają starania dla kolejnych uczniów naszej szkoły. Wszystkim Ofiarodawcom składam wielkie Bóg zapłać.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu zwiększona ilość sprzątających ze względu na konieczność posprzątania placu kościelnego. Do porząkow proszę osoby:

 

Wilczak Dorota

Jędrzejewski Paweł

Babiarz Dorota

Niemiec Wioletta

Szuba Halina

Zemla Stanisław

Burdzińska Agata

Ligas Zofia

Na kwiaty:

Grubasz Adam

 

7.Wszystkim Parafianom życzę obfitości Bożych darów.

 

20 października 2019
Ilość wyświetleń: