Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- we wtorek – św. Jana Kantego, prezbitera;

- w czwartek – św. Jana Pawła II, papieża.

 

2.Nabożeństwo Różańcowe codziennie przed Mszą św. o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30.

 

3.Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Po Mszy św. zbiórka do puszki na cele misyjne. Dziś również odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. i przystępujących do Komunii Świętej.

 

4.W poniedziałek w naszej parafii będzie miała miejsce wizytacja kanoniczna Księdza Biskupa Marka Mendyka, połączona z udzieleniem sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży o godz. 16.00. Natomiast o godz. 11.30 modlitwa na cmentarzu z ks. Biskupem, o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z grupami parafialnymi, o godz. 18.00 poświęcenie kapliczki Matki Bożej i sali wiejskiej w Górnym Goczałkowie.

 

5.W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania. Przyszła niedziela, to niedziela misyjna. Po Mszy św. składamy ofiary na potrzeby misji. W najbliższym czasie zostanie przeprowadzona zbiórka wśród Parafian z przeznaczeniem na remont kościoła.

 

6.W przyszłą niedzielę odbędzie się dodatkowa Msza Św. o godz. 12.00 dla dzieci, które obchodzą rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, a także w tym dniu przypada w naszej parafii wieczysta adoracja, która rozpocznie się o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a zakończy się o godz. 17.00. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 10.00. Po spowiedzi sprzątanie kościoła przez rodziców dzieci rocznicowych.

 

7.Można pobierać kartki wypominkowe, które są wyłożone na stoliku pod obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej.

 

8.W związku z zaostrzeniem przepisów sanitarnych w kościele może uczestniczyć 1 osoba na 4 m².

 

9.W ubiegłą niedzielę w ramach ogólnopolskiej zbiórki na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla uzdolnionej młodzieży zebraliśmy kwotę 350 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składam wielkie Bóg zapłać.

 

10.Dziękuję za posprzątanie kościoła i placu kościelnego rodzicom i kandydatom do Bierzmowania. Do porządków w kościele i na placu kościelnym proszę rodziców dzieci klasy czwartej i piątej.

 

11.Wszystkim Parafianom życzę obfitości Bożych darów.

 

 

18 października 2020
Ilość wyświetleń: