Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła;

- we wtorek – Świętych Aniołów Stróżów;

- w czwartek – św. Franciszka Z Asyżu;

- w piątek – św. Faustyny Kowalskiej.

 

2.Od poniedziałku rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które będą odprawiane w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do rozważania tajemnic życia Jezusa i Maryi. Zachęcam do codziennej, wytrwałej modlitwy różańcowej, by za przyczyną Królowej Różańca Świętego powierzać Panu Bogu nasze osobiste i parafialne intencje.

 

3.W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 09.30 dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymają poświęcone różańce.

 

4.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek oprawę liturgiczną przygotuje Towarzystwo Przyjaciół Seminarium. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00. W tym dniu przypada wspomnienie św. Faustyny, której relikwie posiadamy w naszym kościele. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź pierwszo-piątkowa od godz. 16.00. Po Mszy św. o godz. 17.30 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

 

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Szkolnej za sprzątanie kościoła w minionym okresie. Obecnie do porządków w kościele i na placu kościelnym proszę rodziny ul. Parkowej.

 

 

6.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

 

 

.

 

30 września 2018
Ilość wyświetleń: