Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w sobotę – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

 

2.Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do rozważania tajemnic życia Jezusa i Maryi. Zachęcam do wytrwałej modlitwy różańcowej, by za przyczyną Królowej Różańca Świętego powierzać Panu Bogu nasze osobiste i parafialne intencje.

 

3.We wtorek po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

 

4.W przyszłą niedzielę 14 października będziemy obchodzili XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”. Po Mszy św.  o godz. 09.30 zostanie zaprezentowany okolicznościowy program artystyczny związany z Dniem Papieskim. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek w ramach ogólnopolskiej zbiórki na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla uzdolnionej młodzieży. Informujemy, że z naszej parafii mamy cztery osoby korzystające ze stypendium tej fundacji i trwają starania dla kolejnych uczniów naszej szkoły.

 

5.W przyszłym tygodniu zostanie dokonana zbiórka pieniężna wśród Parafian z przeznaczeniem na remont kościoła.

 

6.Serdeczne dziękuję Januszowi Hołówce i Damianowi Bień za pomoc p. Katechetce w przygotowaniu dekoracji różańcowej w kościele.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele i na placu kościelnym proszę rodziny z ul. Parkowej.

 

Informuję, że aktualnie na naszej stronie internetowej nie są umieszczane w ogłoszeniach parafialnych nazwiska osób do sprzątania kościoła ze względu na przepisy o ochronie danych osobowych. Te informacje będą mogły być wznowione po pisemnej deklaracji Parafian złożonej w czasie kolędy, a dotyczącej zgody na publikacje danych osobowych na stornie parafialnej.

 

8.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

 

07 października 2018
Ilość wyświetleń: