Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

 

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu;

- we wtorek – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;

- w czwartek – NMP Różańcowej.

 

2.Nabożeństwo Różańcowe codziennie przed Mszą św. o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30. Za pobożne odmówienie różańca w zgromadzeniu wiernych (także w rodzinie) można uzyskać odpust zupełny pod następującymi warunkami: należy odmówić przynajmniej 5 dziesiątek różańca w sposób ciągły oraz dodać pobożne rozważanie tajemnic.

 

3.W czwartek poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, a po Mszy św. spotkanie dla rodziców tych dzieci. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. W najbliższą niedzielę przypada XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Po Mszy św. o godz. 09.30 zostanie zaprezentowany okolicznościowy program artystyczny związany z Dniem Papieskim. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek w ramach ogólnopolskiej zbiórki na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla uzdolnionej młodzieży. Informujemy, że z naszej parafii mamy pięć osób korzystających ze stypendium tej fundacji i trwają starania dla kolejnych uczniów naszej szkoły.

 

4.W sobotę 23.10.2021 października odbędzie się pielgrzymka do Krzeszowa. Koszt wyjazdu ok. 36 zł. Zapisy u p. katechetki Ewy Miałkowskiej.

 

5.W październiku organizuje się zbiórkę na „Kościół w potrzebie”. Ofiary można składać w zakrystii po każdej Mszy św.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00. Do porządków w kościele w tym tygodniu proszę osoby:

1.Piekarski Krzysztof

2.Witka Małgorzata

3.Dyrała Weronika

4.Solak Danuta

5.Gawron Sylwia

Na kwiaty:

Czekajło Agata

Ślemp Mieczysław

 

7.Wszystkim Parafianom życzę obfitości Bożych darów.

03 października 2021
Ilość wyświetleń: