Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVIII Niedzielę Zwykłą

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek – św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła;

- we wtorek – św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska;

- w środę – św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;

- w czwartek – św. Łukasza Ewangelisty;

- w sobotę – św. Jana Kantego, prezbitera.

 

2.Dziś po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek w ramach ogólnopolskiej zbiórki na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla uzdolnionej młodzieży. Z naszej parafii z funduszu tej fundacji korzysta 4 stypendystów.

 

3.Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 09.30. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do rozważania tajemnic życia Jezusa i Maryi. Zachęcam do wytrwałej modlitwy różańcowej, by za przyczyną Królowej Różańca Świętego powierzać Panu Bogu nasze osobiste i parafialne intencje.

 

4.Serdecznie dziękuję p. Jarosławowi Zawile, p. Robertowi Niemcowi i p. Danielowi Szylarowi za wykonane prace porządkowe w pomieszczeniu gospodarczym przy kaplicy przedpogrzebowej. Kolejna grupa rodziców będzie dokonywać dalszych prac w sobotę od godz. 10.00.

 

5.Można już pobierać kartki wypominkowe, które są wyłożone na stoliku pod obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej.

 

6.Dziękuję za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu do porządków w kościele i na placu kościelnym proszę rodziny z ul. Parkowej.

 

7.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

 

 

 

 

Informuję, że aktualnie na naszej stronie internetowej nie są umieszczane w ogłoszeniach parafialnych nazwiska osób do sprzątania kościoła ze względu na przepisy o ochronie danych osobowych. Te informacje będą mogły być wznowione po pisemnej deklaracji Parafian złożonej w czasie kolędy, a dotyczącej zgody na publikacje danych osobowych na stornie parafialnej.

 

14 października 2018
Ilość wyświetleń: