Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXI Niedzielę Zwykłą

 

1.W tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek – Uroczystość Wszystkich Świętych;

- we wtorek – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych;

- w czwartek – św. Karola Boromeusza, biskupa.

 

2.Dziś kończymy Nabożeństwa Różańcowe. Wszystkim, którzy uczestniczyli we wspólnotowej modlitwie składam wielkie Bóg zapłać. Proszę o kontynuację modlitwy różańcowej indywidualnie: w intencji naszej Ojczyzny, obrony najwyższych wartości, ustania pandemii i sytuacji w jakiej obecnie jesteśmy.

 

3.W dniu jutrzejszym będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 08.00 i 11.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się procesja na cmentarz. Po procesji będzie możliwość poświęcenia nowych pomników. Tego dnia będą zbierane ofiary do puszki na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy - po Mszy św. przy kościele oraz przy wejściu na cmentarz. 02 listopada w Dzień Zaduszny Msze św. o godz. 09.00 i 17.00.

 

4.Od 03 listopada przez cały miesiąc można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami - nawiedzając cmentarz i modlitwę za zmarłych. Odpust można ofiarować za zmarłych. Plan Nabożeństwa wypominkowego poniżej.

 

5.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 09.00, spowiedź pierwszo - piątkowa od godz.16.00. Po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania.

 

6.Serdecznie dziękuję dzieciom i młodzieży za udział w dzisiejszej Plejadzie Świętych, za prezentację postaci świętych i błogosławionych, za przygotowane piękne stroje, adekwatne do postaci. Niech prezentowani święci wypraszają wam zdroje potrzebnych łask Bożych.

 

7.Gratuluję Oliwii Miszczak za zdobycie wyróżnienia w Diecezjalnym Konkursie na List do Jana Pawła II pod hasłem: „Ojcze Święty chcę Ci powiedzieć…"

Bardzo dziękuję Oliwii i p. Adamowi Kudlińskiemu za okazaną pomoc w zgrabieniu liści przy plebanii. Bóg zapłać.

 

8.Firma pogrzebowa Kalia prosi osoby, które jeszcze nie wniosły opłaty za groby o uregulowanie wpłat za miejsce pochówku.

 

9.W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszki kwotę 320zł z przeznaczeniem na cele misyjne. Wszystkim Ofiarodawcom składam wielkie Bóg zapłać.

 

10.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję mieszkańcom Nowego Osiedla za sprzątanie kościoła w minionym okresie. Obecnie dyżur przejmują mieszkańcy ul Kolejowej. Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00. Zwiększona ilość sprzątających, aby zgrabić liście wokół kościoła. Do porządków w kościele i placu kościelnym w tym tygodniu proszę osoby:

1.Witkowicz Iwona

2.Kopeć Dagmara

3.Bobowska Kamila

4.Gajda Magdalena

5.Bień Katarzyna

6.Wawoczna Agnieszka

7.Sikora Maciej

8.Słociak Halina

9.Czaplińska Grażyna

10.Głuch Agnieszka

11.Lisowski Mateusz

Na kwiaty:

1.Tyczka Krystyna

2.Sikora Barbara

3.Czaplińska Zofia

4.Głuch Maria

5.Bosek Leokadia

6.Macholak Janina

 

11.Wszystkim Parafianom życzę obfitości Bożych darów.

 

                   Nabożeństwo Wypominkowe o godz. 16.30

 

Wtorek (2 listopada) - Goczałków Górny, Stare Osiedle

Środa (3 listopada) - Rogoźnicka, Boczna

Czwartek (4 listopada) - Kolejowa, Parkowa, Szkolna

Piątek (5 listopada) - Nowe Osiedle

Sobota (6 listopada) - Strzegomska

 

31 października 2021
Ilość wyświetleń: