Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 Goczałków

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- we wtorek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera;

- w środę – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny;

- w czwartek – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy;

- w sobotę – św. męczenników: Andrzeja Dung - Lac, prezbitera i Towarzyszy.

 

2.Po Mszy św., tak jak w całej naszej diecezji, zbiórka ofiar do puszki. Jej celem będzie pokrycie części kosztów wyjazdu do Panamy, a tym samym dołożenie starań, aby Diecezja Świdnicka była obecna na Światowych Dniach Młodzieży, jako część wielotysięcznej rzeszy młodych ludzi z całego świata.

 

3.Zakończyła się modlitwa wypominkowa za zmarłych. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy powierzyli swoich zmarłych naszej modlitwie. Dziękuję Parafianom, którzy w tej modlitwie uczestniczyli. Bóg zapłać również za złożone przy tej okazji ofiary.

 

4.W najbliższą niedzielę przypada w naszej parafii odpust w związku z Uroczystością Chrystusa Króla. Msze św. w tym dniu o godz. 08.00 i 13.00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na budowę nowych kościołów w naszej diecezji. Spowiedź przed Uroczystością odpustową przez cały tydzień przed każdą Mszą św.

 

5.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Do porządków w kościele i na placu kościelnym proszę mieszkańców Rogoźnickiej (pozostali - do nr1). Zwiększona ilość sprzątających, w związku z odpustem parafialnym.

 

 

6.Wszystkim Parafianom życzę wielu łask Bożych.

 

18 listopada 2018
Ilość wyświetleń: