Warto przeczytać

 

Parafia Chrystusa Króla

w Goczałkowie

ul. Strzegomska 17A, 58-152 GoczałkówOgłoszenia Duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą

 

 

 

 

1.W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

- we wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;

- w środę – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;

- w piątek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera;

- w sobotę – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.

 

2.Od dnia jutrzejszego przed każdą Mszą św. o godz. 16.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia z prośbą o ustanie pandemii. Do końca listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

3.Zakończyło się Nabożeństwo Wypominkowe. Wszystkim uczestniczącym w modlitwie za zmarłych i za złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać.

 

4.W środę na Mszy św. o godz. 17.00 zostaną poświęcone książeczki dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców.

 

5.W najbliższą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, jednocześnie odpust parafialny. W związku z obostrzeniami sanitarnymi Msze św. w porządku niedzielnym: o godz. 08.00, 09.30 i suma odpustowa o godz. 11.00. Taca z tego dnia zostanie przeznaczona na budowę i rozbudowę nowych kościołów w naszej diecezji. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania codziennie przed Mszą św.

 

6.W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszki kwotę 320 zł na Kościół Prześladowany w Republice Środkowoafrykańskiej. Wszystkim Ofiarodawcom składam wielkie Bóg zapłać. W zakrystii są do nabycia kalendarze ze zdjęciami wnętrza naszej katedry świdnickiej w cenie 20 zł. Osoby, które zamówiły płytę z zdjęciami Uroczystości Bierzmowania mogą ją odebrać codziennie po Mszy św.

 

7.Dziękuję za posprzątanie kościoła. Dziękuję mieszkańcom ul. Bocznej za sprzątanie kościoła w minionym okresie, obecnie dyżur przejmują mieszkańcy ul. Strzegomskiej. W tym tygodniu do przodków w kościele i na placu kościelnym proszę osoby:

          1.Pitura Małgorzata

2.Miszkiewicz Katarzyna

          3.Głąb Aneta

4.Hawro Małgorzata

          5.Sawicka Bogusława

6.Węgrzyn Alina

Na kwiaty:

1.Kulawczyk Hanna

2.Chwała Zbigniew

3.Bułat Bożena

4.Cielemęcki Stanisław

5.Hawro Teresa

6.Hańbicka Agata

 

8.Wszystkim Parafianom życzę obfitości Bożych darów.

 

15 listopada 2020
Ilość wyświetleń: